piątek, 7 listopada 2014

Znani i nie znani promotorzy zdrowia

     Bardzo chciałabym przybliżyć Wam sylwetki przeróżnych osób, które w znaczący sposób wpływają na prozdrowotne myślenie. Wielu z nich unika krzykliwej medialnej reklamy i w zaciszu "odwala" dobrą robotę. O wielu z nich dowiadujemy się tylko na zasadzie rekomendacji, choć są też osoby bardziej znane. Są wśród nich ludzie świata nauki, lekarze, dietetycy, fitoterapeuci ale nie tylko.Warto poznać tych, dzięki którym wielu ludzi wraca do zdrowia, bez niepotrzebnych leków.
      Myślę, że warto choćby poznać postulaty, kierunki myślenia tych osób, dzięki temu możemy bardziej świadomie przyjrzeć się temu co leży na naszym talerzu i jaki wpływ mają na zdrowie nasze codzienne wybory. Już wkrótce napiszę o dr Ewie Dąbrowskiej. Mam nadzieję, że zainteresuje Was ta tematyka. Może i Wy znacie kogoś, o kim warto napisać? Jestem ciekawa Waszej opinii :)
Jeśli zainteresował Cię ten post, dołącz do mojego newslettera:
Email
Imię
Zgadzam się z polityką prywatności

5 komentarzy:

 1. Siła rekomendacji ma na prawdę znaczenie. Jeśli ktoś ma efekty to poleca to innym ;) Weź pod uwagę blogerki, które zajmują się pisaniem o zdrowym trybie życia. Jest ich mnóstwo, ale wśród nich znajdziesz takie, które mają nie tylko pasję, ale także wykształcenie w tym kierunku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno Konrad Gaca i Michał Karmowski.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wymieniłabym Tombaka, Huldę Clark. A z blogerek - Tłuste Życie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Albo Alkaliczny Styl Życia, też skupiła wokół siebie dużą grupę ludzi, których wspólnym celem jest zdrowie poprzez właściwe odżywianie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim zdaniem najgłośniej jest o Konradzie Gaca, który odchudza jednoczenie 7 tysięcy osób, robi wrazenie prawda?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...